به فروشگاه اینترنتی قطعات یدکی مکس خودرو خوش آمدید.

حریم خصوصی

مکس خودرو با احترام به حریم شخصی کاربران، تنها برای خرید محصول، اطلاعاتی را از کاربر دریافت می کند. برای ارسال محصولات از کاربران اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل دریافت می شود تا پردازش و ارسال کالا در سریع ترین زمان ممکن انجام شود و درصورتی که هرگونه مشکلی بوجود آمد مکس خودرو بتواند هویت اصلی خریدار را مشخص کند و پاسخگوی کاربران باشد.

بنابراین ثبت آدرس، ایمیل و … توسط مشتری به منزله تایید و صحت آن ها است و در صورتی که این اطلاعات ناقص ثبت شوند، مکس خودرو برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کاربران تماس می گیرد.

همچنین کاربران می توانند برای دریافت کالا از آدرس و شماره تلفن شخص دیگری استفاده نمایند تا مکس خودرو سفارش را به آدرس دیگری ارسال نماید.

کلیه فعالیت های وب سایت مکس خودرو مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می شود و تمامی اطلاعات کاربران نزد مکس خودرو محفوظ می باشد.

مکس خودرو به هیچ عنوان اطلاعات کاربران را در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار نداده و فقط ممکن است مکس خودرو به منظور بهینه سازی وب سایت و تحقیقات بازاریابی با مشتریان خود تماس بگیرد.

مکس خودرو ممکن است به منظور رعایت قوانین وب سایت نظرهای ارسالی کاربران را ویرایش کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب سایت مکس خودرو، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به مکس خودرو اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران بوده و مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی ناشی از عدم رعایت موارد ذکر شده، با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه ادعا علیه مکس خودرو را از خود سلب می کند.

مکس خودرو همانند سایر وب سایت ها تنها از جمع آوری IP و کوکی استفاده می کند. اطلاعات شخصی کاربران نزد سایت مکس خودرو محفوظ می باشد و از دادن اطلاعات کاربران به شخص یا سازمان دیگر خودداری می کند مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف می باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای مکس خودرو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمناً حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید از طریق تلفن ۰۴۱۳۵۵۱۴۱۲۰ با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.